jochens-velodroomjochens-velodroomjochens-velodroomjochens-velodroom
  • Home
  • Merken
    • Cube
    • Flyer
    • Gazelle
    • Merckx
    • Orbea
    • Oxford
    • Ridley
    • VanDyck Fietsen
  • Winkel
    • Shimano Service Center
    • Fotogalerij
    • Ons team
  • Nieuws
  • Verhuur E-bike
  • Contacteer ons
  • Occasiefietsen
✕
Ere Research wielrenbanden nu verkrijgbaar
26 april 2018
Actie zomerfiets Ridley: Noah 24T Shimano 105
2 mei 2018

OVERSTIM.S sportvoeding nu bij Jochens Velodroom

Jochens Velodroom is nu ook verdeler van het bekende sportvoedingsmerk OVERSTIM.s

Deze sportvoeding is niet enkel geschikt voor de wielerwereld maar staat alsook garant voor een performante prestatie voor triatleten, hardlopers en zwemmers.

Hieronder alvast een greep uit het gamma  van OVERSTIM.S die u bij ons kan verkrijgen


 

Geschiedenis van Overstim.s

1982 – 2018: De energie van uw passie

OVERSTIM.s, een Frans merk, gebaseerd in Bretagne, verbindt er zich al sinds 35 jaar toe met precisie te beantwoorden aan de specifieke noden van sportievelingen, in functie van de beoefende sport, de duur en intensiteit ervan, met een gamma van kwaliteitsvolle voedingsproducten. De sportwereld is voortdurend in beweging: de kleding, het materiaal en de trainingstechnieken worden steeds beter! Voor sportvoeding is dat niet anders.

1982

Sportvoeding staat in de kinderschoenen. OVERSTIM.s gaat de uitdaging aan om een innovatieve sportvoeding aan te bieden: betrouwbaar en gezond, perfect afgestemd op verschillende sporten.

2018

We hebben nog steeds de wil om u de best mogelijke sportvoeding te bezorgen, dankzij streng geselecteerde ingrediënten, aangepaste preparaten en gevarieerde smaken. Onze verschillende productgamma’s, voor een inspanning, tijdens een inspanning, na een inspanning, bio-producten, glutenvrije producten, zoute producten, richten zich tot alle sportievelingen, van de liefhebber die op zoek gaat naar een gezonde energie tot de atleet voor wie voeding een van de parameters van zijn/haar prestatie is. 35 jaar na het begin van dit avontuur zijn we trots nog altijd aan uw zijde te staan om uw grenzen te helpen verleggen met respect voor een gezonde manier van sporten en een sportieve ethiek.

Delen

Gerelateerde artikelen ...

Promotie elektrische Fiets

Promotie elektrische Fiets

1 maart 2022

Promotie Elektrische Fiets: Actieprijs


Lees meer ...
21 januari 2022

HET NIEUWE BOSCH SMART SYSTEEM


Lees meer ...
Velofolies
18 december 2021

Velofollies, de jaarlijkse fietsbeurs in Kortrijk Xpo, wordt uitgesteld naar 2023


Lees meer ...

Zoeken

✕

Pagina’s

  • Home
  • Merken
  • Winkel
  • Nieuws
  • Verhuur E-bike
  • Contacteer ons
  • Occasiefietsen

Laatste nieuwsberichten

  • Tourano sportfiets
  • Scatto Koersfiets Carbon
  • Oxford Retro
  • Promotie Elektrische Fiets: Actieprijs
  • HET NIEUWE BOSCH SMART SYSTEEM

Menu

  • Home
  • Merken
  • Winkel
  • Nieuws
  • Verhuur E-bike
  • Contacteer ons
  • Occasiefietsen

Contacteer ons

Pannestraat 189 – 8630 Veurne
BTW BE 0866.018.374
TEL +32(0) 58 299 599 

E-mail – Facebook

Gesloten op zondag en maandag 

DI t.e.m. VRIJ van 8-12u & 13u30-18u
Zaterdag van 9-12u & 13u30-17u

Wij aanvaarden ecocheques, consumptiecheques, voor alle aankopen en herstellingen

Copyright Jochens Velodroom Veurne 2017 | Pannestraat 189 - 8630 Veurne | 058 299 599 - www.jochensvelodroom.be